• 22885890-95(021) - 41936(021)

کاشت مو به روش Super FUE

جدید ترین روش کاشت مو در دنیا

کاشت مو به روش +super FUE جدیدترین تکنولوژی روز دنیا می باشد که برای نخستین بار در خاورمیانه ، دانش و تکنولوژی این روش به صورت انحصاری در اختیار مجموعه کلینیک های پوست رویان قرار گرفته است .
مجموعه رویان مفتخر است که بصورت انحصاری مجری این شیوه کاشت مو در ایران و خاورمیانه می باشد .

مهمترین مزیت های کاشت مو به روش +super FUE :

۱ -بکارگیری دستگاه هوشمند +super FUE که قابلیت اسکن و شناسایی موهای ضخیم و چند ریشه که مناسب جهت کاشت مو می باشد را دارد و بدون هیچ گونه آسیبی به ریشه موها، عمل برداشت مو را با دقت فراوان انجام میدهد که نتیجه ی کار با این دستگاه باعث ایجاد تراکم موههای کاشته شده به میزان ۳ – ۴ برابر نسبت به روشهای سنتی گذشته می باشد.
2- استفاه از سلولهای بنیادی خون خود فرد جهت نگهداری بافت های برداشت شده توسط دستگاه+super FUE

 3-(جدید) کاشت خط رویش مو با دستگاه +Implant super FUE که باعث ایجاد حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت رویش مو پس از عمل می گردد . در این دستگاه بدون نیاز به برش کاشت مو انجام می گردد.
 4-(جدید) بیحسی سر با دستگاه بدون درد و بدون سوزن+Neddel Less super FUE صورت می گیرد و بدلیل اینکه در این دستگاه هیچ گونه سوزنی بکار نرفته است بنابراین دردی احساس نمی گردد.

5-بدون نیاز به برش جراحی ، خونریزی و بخیه و بجای ماندن خط بخیه و اسکار
6-به سبب به کارگیری از لیزرتراپی این روش دوره ی نقاهت بسیار کوتاهتری نسبت به روشهای سنتی گذشته دارد.
7- رویش سریعتر موههای کاشته شده نسبت به روشهای گذشته ، در این روش موههای کاشته شده پس از ۶-۹ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسند در حالی که در روشهای گذشته ۱۲-۱۴ ماه زمان جهت رسیدن به تراکم کاشته شده لازم بود .
8-ایجاد طبیعی ترین خط رویش مو توسط طراحی هوشمند و کامپیوتری +super FUE
9-امکان طراحی چهره شما قبل از عمل
10-بکارگیری همزمان لیزر هوشمند +super FUE جهت از بین رفتن التهاب منطقه کاشت مو و ترمیم سریعتر منطقه برداشت کاشت و رشد سریعتر موههای کاشته شده که باعث کاهش دوره نقاهت بعد از عمل می گردد .
11-امکان برداشت مو از سایر مناطق بدون بجای گذاشتن اسکار و خط برش
12- تمامی پروسه+super FUE فقط در کلینیک های فوق پیشرفته و دارای مجوز رویان با نظارت مستقیم اساتید برجسته دانشگاهی انجام می پذیرد .
13-شایان ذکر است که به علت موفقیت بی نظیر این روش ،تنها شیوه مورد تایید بیمه ایران می باشد که به تمامی عزیزانی که از این روش جهت کاشت مو استفاده نمایند ضمانت نامه کتبی بیمه ایران تعلق می گیرد که این بیمه نامه بدون قید شرط در صورتی که فرد نتیجه مناسب از عمل را نداشته باشد عودت هزینه را تقبل می نماید .

 

جدیدترین روش کاشت مو SUPER FUE

استفاده از دستگاه فوق پیشرفته اسکن پوست و مو برای تشخیص و طراحی رباتیک

پروسه ی کاشت مو در روش انحصاری +super FUE :

روش عمل +super FUE : در روز عمل پس از مراجعه متقاضی به یکی از کلینیک های تخصصی طرف قرارداد با رویان مو پس از طی شدن مراحل پذیرش و تشکیل پرونده و آماده شدن ابتدایی و ویزیت توسط متخصصین پوست و مو جهت آغاز عمل با مراجعه به اتاق مربوطه به +super FUE  در ابتدا با واردکردن پسورد متقاضی به سایت +super FUE نقشه ی کلی کاشت مرحله به مرحله ترسیم می گردد. 

در این مرحله با اسکن پوست سر و انالیزر کامل موهای منطقه ی برداشت،توسط دستگاه های فوق پیشرفته +super FUE به اطلاعات ارزشمندی به شرح زیر دست می یابیم.

۱-طراحی کامپیوتری خط رویش مو با توجه به فنوتیپ و استانداردهای کاشت موی امریکا

۲-اندازه گیری وسعت منطقه ی کاشت و مشخص نمودن تعداد فولیکول های مورد نیاز جهت حداکثر تراکم کاشت مو در منطقه مورد نظر

۳-ترسیم الگوی کاشت مو با مشخص نمودن تعداد گرافت مورد نیاز

۴-آنالیزر و اسکن منطقه برداشت مو که پس از آنالیزر کامپیوتری اطلاعات با ارزشی به شرح زیر بدست می آید:

  • تعداد کل فولیکول های قابل برداشت موی سر
  • مشخص نمودن تعداد گرافت های با ریشه های چندتایی و با ضخامت مناسب جهت کاشت مو
  • مشخص کردن رطوبت، چربی و الاستیسه پوست و بهترین منطقه برداشت مو
  • مشخص نمودن عمق ریشه های مو جهت برداشت هوشمند گرافت ها بدون وارد شدن آسیب به ریشه مو که باعث می شود تمامی بافت های برداشت شده رویش نمایند و هیچ گونه گرافت بدون ریشه ای کاشت نشود ( لازم به ذکر است که از دستگاه های دیگر بدلیل نداشتن اسکن و آنالیز،عمق ریشه گرافت مشخص نمی باشد و حداقل 20%-30% گرافت ها یا ریشه ندارند یا به علت آسیب وارد شده رویش پس از عمل ندارند ولی در روش +super FUE به دلیل مشخص شدن عمق ریشه ها تقریبا 100% گرافت های برداشت شده رویش می نمایند و برت وجود ندارد.)
  • مشخص نمودن درصد موهای سفید و سیاه منطقه برداشت مو در جهت برداشت حداکثر موهای سیاه
  • مشخص نمودن خون رسانی زیرپوستی در جهت جلوگیری از نکروز پوستی
  • معاینه کامل پوستی در جهت رد هرگونه بیماری پوستی و قارچی و

توضیحات پزشکان رویان در مورد کاشت مو به روش SUPER FUE

تجربه کاشت مو از زبان اروپایی ها در کلینیک رویان سلامت

پس از طی کلیه مراحل فوق تخصصی اسکن با دستگاه های فوق پیشرفته +super FUE اطلاعات در سایت مرکزی +super FUE  جهت انالیزر نهایی و مشخص شدن شیوه کاشت مو بارگزاری می گردد.

پس از طراحی خط رویش مطابق استاندارد طراحی شده و اخذ قبولی از متقاضی با گرفتن چندسی سی خون جهت جداسازی سلول های بنیادی فرد عمل کاشت مو اغاز می گردد.

خون گرفته شده در داخل دستگاه +super FUE  قرار داده می شود که پس از نیم ساعت سلول های بنیادی جداسازی شده آماده می باشد که در عمل جهت نگهداری بافت بیمار استفاده میشود پس از خاتمه طراحی منطقه کاشت و خط رویش ، بیحسی با دستگاه جدید بیحسی +Neddel Less super FUE انجام میشود که از مزیت های این دستگاه  میتوان به بدون سوزن بودن آن اشاره کرد ، به این دلیل که در روشهای سابق جهت بیحسی ناحیه برداشت مو ،از بیحسی توسط سرنگ و سوزنهای عمیق تزریق استفاده می شد ،این امر علاوه بر ایجاد درد شدید باعث وارد شدن صدمه به ریشه های مو نیز میگشت .

در مرحله بعدی ،آماده سازی منطقه جهت برداشت با دستگاه  +super FUE را خواهیم داشت  که مجهز به سنسور هوشمند می باشد و با توجه به آنالیز انجام شده خط رویش و مشخص شدن عمق ریشه ی مو،شروع به برداشت فولیکول های اسکن شده که دارای حداکثر قابلیت از نظر ضخامت و چند ریشه ای بودن هستند می گردد.

 شایان ذکر است در این مرحله با توجه به هوشمند بودن دستگاه و آنالیز کامپیوتری و مشخص بودن عمق ریشه های مو انجام شده توان برداشت حداکثری گرافت های چند ریشه ای ( ۴تا۵ برابر بیشتر) حاصل می گردد . دستگاه  +super FUE به دلیل هوشمند بودن تیغه برداشت هیچ گونه آسیبی به ریشه ی موهای برداشت شده وارد نمی نماید و به دلیل شیوه منحصر به فرد برداشت باعث می شود بافت برداشت شده با کمترین اسیب در حداقل زمان بدون بجا گذاشتن نمای اسکار جوش بخورد و ترمیم یابد.

در مرحله ی کاشت خط رویش با دستگاه +Implant super FUE ،بدون نیاز به برش انجام می گردد. ریشه های مو بصورت مستقیم و بدون آسیب به ریشه ی موهای برداشت شده بصورت کاملا طبیعی و با فاصله ی بسیار نزدیک به هم کاشته می شود و این باعث ایجاد حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت رویش مو پس ازعمل می گردد .

در ادامه لازم به ذکراست با توجه به اینکه کارتریج های دستگاه یکبار مصرف می باشد احتمال هیچ گونه انتقال بیماری وجود ندارد.

باتوجه به انتخاب هوشمند بهترین گرافت های بنیادی و مشخص شدن نمای کاشت مو و تخمین دقیق مقدار بافت نتیجه حاصل از عمل پس از یک دوره ۹ –7 ماهه که حداقل ۴ ماه زودتر نسبت به روش های گذشته است و با تراکم بیش از ۵-۴ برابری به بهترین نتیجه ی ممکن از کاشت نایل می گردد بدین سبب است که بیمه متد + super FUE را تضمین بی قید و شرط نمودند.

در این روش به دلیل عدم استفاده از شیوه جراحی و روش ویژه برداشت مو از قسمت پشت سر متقاضی نیاز به استراحت پس از عمل ندارد و دارای کمترین دوره نقاهت پس از عمل نسبت به کلیه روش های گذشته می باشد.

 

قبل از کاشت مو بعد از کاشت مو
قبل از کاشت مو بعد از کاشت مو

مشاوره رایگان کاشت مو

اگر به دنبال مشاوره کاشت مو رایگان هستید و می خواهید با مجرب ترین مشاورین کاشت مو صحبت نمایید، هم اکنون با شماره تلفن 41936-021 و 95-۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما علاوه بر مشاوره ی تلفنی، در تلگرام نیز همراه شما هستند. برای ارتباط در تلگرام می توانید با ربات royanmoobot@ در ارتباط باشید. 

آدرس شعب تهران بزرگ:

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

هزینه ی کاشت مو

برای محاسبه ی هزینه ی کاشت مو نیز می توانید با دانلود اپلیکشن محاسبه ی کاشت موی رویان مو سلامت،مبلغ و قیمت مورد نظر را ببینید. در این نرم افزار هزینه ی کاشت مو ، ابرو و ... محاسبه می شود. برای اطلاع از قیمت های دقیق تر و اطلاعات تکمیلی حتما با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل فرمایید.

 

دانلود نرم افزار اندرویدی کاشت مو

برخی از مشاورهایی که در مرکز تماس رویان مو ارائه می شود، شامل موارد زیر می باشد:

  • مشاوره رایگان تلفنی
  • اعلام قیمت به روز هزینه ی کاشت مو، ابرو و...
  • اعلام تخفیفات جدید کاشت مو ، ابرو و...

کاشت مو اقساطی

هزینه های کاشت مو به گونه ای است که می توان آن را به صورت کاشت مو اقساطی ارائه داد. اما در این بین بایستی توجه نمود که رویان مو سلامت یکی از بهترین مراکز کاشت مو است که در زمینه اقساطی کردن کاشت مو قدم بر می دارد زیرا شرایط اقساطی کردن کاشت مو را به گونه ای ایجاد نموده است که افراد توانایی پرداخت اقساط را داشته باشند.

 

ضمانتنامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت مو

عبارت است از بیمه مسئولیت کیفیت خدمات کاشت مو بیمه گذار، بدین معنی که چنانچه بیمه گذار در نتیجه عیب و نقص کیفی محصولات مورد کاشت و خدمات انجام شده در قبال عدم رشد (80%) هشتاد درصد از موهای کاشته شده در تیپهای یک تا شش در طول مدت حداکثر یکسال خسارت وارد آید. بیمه گر، پس از احراز مسئولیت بیمه گذار تا حدود تعهدات مندرج در قرارداد و با توجه به موارد ذکر شده در ضمانتنامه بیمه گذار نسبت به پرداخت اقدام می نماید.

 

کاشت ابرو

کاشت ابرو

امروزه هم برای زنان و هم مردان گزینه ی مطلوبی است و میتواند برای افرادی که دچار ریزش شدید ابرو هستند روش مناسبی باشد . ترمیم ابرو می تواند ابروهایی که ضخامت و تراکم کافی ندارند را ارتقا دهند و زیبایی بیشتر و بهتری برای فرد همراه داشته باشند. برخی افراد بین انجام پروسه ی کاشت ابرو و تتوی ابرو مردد هستند اما باید گفت تتوی ابرو عمدتا حتی با به کارگیری اخرین مدل های مد روز نتایج غیر طبیعی برای فرد به همراه دارد. رویان مو برای تمام دلایل قید شده کاشت ابرو را برای افراد مستعد انجام می دهد و شما می توانید عکس های قبل و بعد بیماران را در صفحه ی مربوطه در سایت ببینید.مجموعه رویان مو سلامت با هدف ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به شما عزیزان را متضمن می‌شود.

 

توضیحات کامل در مورد کاشت ابرو

 

کاشت سبیل و ریش

کاشت ریش
کاشت ریش

 

یک روش درمان تخصصی است که نتایج حاصل از آن به شدت وابسته به تجربه و مهارت جراح انجام دهنده این درمان دارد. در این مرکز متخصصان کاشت موی صورت وجود دارند که دانش و تجربه کافی در انجام این کار برای همه بیماران دارای شرایط مختلف ظاهری و نژادی دارند.

در کلینیک های رویان مو سلامت ، به منظور هر چه طبیعی تر به نظر رسیدن نتایج، الگوی رشد موهای طبیعی بیمار بررسی می شود و پس از آن طرحی از الگوی کاشت ریش و سبیل  وی تهیه می شود، بدین ترتیب نتایج حاصله بیشترین شباهت ممکن را خواهد داشت.

جهت مشاهده توضیحات بیشتر در مورد کاشت ریش و سبیل  بر روی لینک زیر کلیک نمایید.

 

توضیحات کامل در مورد کاشت ریش و سبیل

 

ریزش مو و کاشت مو بانوان

کاشت موی خانم ها

 

پیش از اینکه ریزش مو در زنان به صورت موثری با دارو یا عمل کاشت مو درمان شود پزشک باید در مورد عوامل دخیل و دلایل ریزش مو با بیمار صحبت کند تا بهتر بتواند  شرایط وی را به صورت ایمن بهبود دهد و یا اصلاح کند . بسیاری از جراحان سریعا به عمل جراحی پیوند مو می پردازند بدون اینکه ارزیابی درستی از بیمار داشته باشند که درنهایت نارضایتی و بدتر شدن ریزش موی فرد را به همراه خواهد داشت. بر خلاف ریزش موی مردان و الگوهای طاسی در آنها ،  ریزش مو در زنان ابتدا باید علت یابی شده تا عمل پیوند مو در آنها کاملا ایمن و موثر واقع شود. 

دو دلیل عمده در ریزش موی زنان مشکلات هورمونی و پوستی است.

 

توضیحات کامل در مورد کاشت مو زنان

 

آخرین مقالات منتشر شده کاشت مو

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

کاشت موی  و ابروی طبیعی

تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانتنامه رويش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران

ضمانتنامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت مو

شرایط اقساطی وانجام توسط جراح و متخصص پوست

در صورت عدم رشد موهاي كاشته شده كل هزينه دريافتي توسط بيمه ايران عودت مي شود

در کلینیکهای مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و استفاده از به روزترین متد کاشت

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.

۰۲۱-۴۱۹۳۶

۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام

@royanmoobot

مقالات مربوط به کاشت مو و ابرو:
سن مناسب کاشت مو 
نکاتی پیرامون کاشت مو
مراقبت‌های قبل از کاشت مو
کاشت مو در خانم ها 
کاشت مو طبیعی 
طاسی مردان 
پیوند مو چیست؟
جلوگیری از ریزش مو سر  
ریزش مو بعد کاشت مو 
توصیه های بعد از انجام کاشت ابرو
 VisioFaceدستگاه جدید کاشت مو   
پیوند ریش 
علل شایع ریزش مو در خانم ها (2) 
مزایا و معایب کاشت مو  
كاشت ابرو چیست؟ 
بهترین روش کاشت مو چیست؟ 
برای کاشت مو چه شرایطی لازم است 
کاشت مو اقساطی 
مو خوره  طراحی خط مو 
نرم افزار کاشت مو 
شرایط کاشت مو 
مشاوره رایگان کاشت مو 
 لیزردرمانی برای افزایش رشد مو چگونه کار می کند؟
آیا کاشت مو بهتر است یا نه؟ 
چه زمانی کاشت مو در زنان مناسب ترین درمان است 
بعد از کاشت مو، موها بعد از چه وقت می ریزند؟
چه کسانی کاندید انجام عمل کاشت ابرو هستند؟       
BHTكاشت مو به روش 
کاشت ریش
علل شایع ریزش مو در خانم ها(1) 
روش تركيبي
نتیجه کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟ 
آیا کاشت مو یک راه حل دائمی است؟ 
ریزش مو در زنان و کاشت مو در زنان
شرایط عمومی بیمه نامه کاشت مو
بهترین فصل کاشت مو 
تاریخچه کاشت مو
کاشت مو در رویان مو سلامت 
کاشت مو در افراد مشهور     
معرفی پیوند طراحی خط مو
توصیه های قبل از کاشت مو 
موهای کاشته شده به هیچ دارویی احتیاج ندارد
چه افرادی مناسب کاشت ابرو هستند؟  
(FUT)كاشت مو به روش اف یو تی
کاشت سیبیل
 باورهای غلط در مورد مو و بیماری های آن(3)
باورهای غلط در مورد مو و بیماری های آن(1)
چرا باید بعد از ۲۵ سالگی کاشت مو انجام دهیم؟
چرا کاشت مو انجام دهیم؟
شرایط عمومی بیمه نامه کاشت مو
10غذای برتر برای موهای سالم    
قیمت کاشت مو
بهترین و موثر ترین روش
هزینه کاشت مو
کاشت مو چیست؟ 
تفاوت ترمیم مو و کاشت مو   
کاشت مو چرا و چگونه انجام می شود
کاشت مو 
تصورات غلط در رابطه با کاشت مو    
کاشت موی سر در رویان مو سلامت 
آیا کاشتن ابرو عوارض خاصی را به دنبال خواهد داشت؟
(FIT) کاشت مو به روش اف ای تی
همه چیز در رابطه با کاشت ریش و سیبیل
باورهای غلط در مورد مو و بیماری های آن(2) 
تاثیرات منفی سیگار بر کاشت مو   

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
error: Content is protected !!
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map