• 22885890-95(021) - 41936(021)

کاشت مو

کاشت مو برای افرادی که اکنون از نداشتن مویی مناسب رنج می رند مناسب می باشد لذا کاشت مو همواره مورد توجه نسبت به روش های دیگر بوده است.

برای کاشت مو روش های متفاوتی وجود دارد که متخصصین ما می توانند بهترین کاشت مو را برای شما انجام دهند. اگر هم اکنون نیاز به تغییر ظاهری را در خود احساس می کنید، کاشت مو را در کلینیک رویان تجربه کنید . کاشت مو یکی از خدماتی است که کلینیک رویان به شما عزیزان ارائه می دهد. خدماتی دیگر نظیر کاشت سیبیل، لیزر، کاشت ابرو، کاشت مو و... را با مجرب ترین و بهترین متخصصین ارائه می دهد. کاشت مو ارزان را می توانید با قیمت مناسب در کلینیک رویان مو سلامت انجام دهید. علل متعددی در رشد مو موثر است اما زمانی که یک ناحیه از بدن رشد خود را از دست داده یا کم می شود، لازم است که در با متخصصین و مشاورین نظیر رویان کلینیک تماس گرفته و در صورت نیاز کاشت مو و یا از خدمات دیگر بهره ببرید.

کاشت مو که در جراحی های امروزه استفاده می شود، تارهای مو و ریشه‌های مو از ناحیه ای برداشته می شود و به منطقه ای که مو در آن وجود ندارد و یا کم مو است منتق می گردد. روش نامبرده برای بازسازی و ترمیم ریش، مژه، ابرو، موهای سینه استفاده می‌شود.

برای مشاوره و ویزیت با کلینیک رویان تماس حاصل کرده و از خدمات نوین ما برای کاشت مو و ... استفاده نمایید.

آخرین مقالات کاشت مو

قسمت دیدگاه بسته شده است.

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
error: Content is protected !!
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map