• 22885890-95(021) - 41936(021)

تزریق ژل

تزریق ژل چیست؟

ژل های حجم دهنده موادی هستند که در ترکیب آنها از هیالورونیک اسید، یکی از مواد طبیعی موجود در پوست انسان استفاده شده است و کمترین ناسازگاری را با بافت های بدن دارند. این ژلها به عنوان کاهش دهنده عمق چروک و حجم دهنده برای گونه، لب، سینه و پرکننده فرورفتگی های مختلف پوست، بکار می روند و سفتی مناسب  و چسبندگی خوب به بافت های زیر پوست و یکنواختی در جذب، از مزایای آنهاست و درمحل تزریق تا حدی باعث بافت سازی نیز می شوند.

انواع مختلف ژل ها:

ژل ها انواع مختلفی دارند و هر کدام نیز بسته به نوع خودش، کاربرد متفاوتی دارد. به طور کلی می توان ژل ها را به سه دسته تقسیم کرد:

  • ژل های قابل جذب

این نوع ژل ها از جنس مولکول های خود بدن هستند و میتوانند بر روی پوست جذب شوند.

  • ژل های دیر جذب

ژل رادیس (Radiesse) و کپتیکو (Captique) ، از ژل های دیر جذب هستند. این نوع ژل ها باعث تحریک بافت سازی می شوند و در طی ۱ تا ۵ سال عمل خواهند کرد. اشکال این نوع ژل ها (ژل های دیر جذب) این است که باعث گلوله شدن زیر پوست می شوند.

ژل های غیر قابل جذب:

این نوع ژل ها غیر قابل جذب در پوست بوده و به هیچ وجه جذب پوست نمی شوند. ژل های آرتکل و آکوآمید از این گونه ژل ها هستند. برای استفاده از این گونه ژل ها باید آن ها را به پوست تزریق کرد.

البته نمی توان این گونه ژل ها را به خود پوست تزریق کرد و این یکی از معایب این گونه ژل هاست. در ضمن، ژل های غیر قابل جذب، در طی زمان بیشتری اثر میکنند (حدود ۳ تا ۵ سال) . این ژل ها توانایی گلوله شدن زیر پوست را نیز دارند که از معایب محسوب می شود؛ یعنی می توان پس از مدتی، آنها را در زیر پوست لمس کرد.

مزایای تزریق ژل چیست؟

برای از بین بردن چین و چروک، می توانید از چند روش کمک بگیرید. یکی از آنها تزریق ژل و دیگری تزریق چربی است. در کل تزریق چربی، به مراتب بهتر از تزریق ژل است چون چربی در نقاط زیادی از بدن نیز وجود دارد و شیمایی نیست که همین باعث می شود  که عوارض کمتری داشته باشد. اما از مزایای تزریق ژل نسبت به چربی این است که ژل، تورم و درد زیادی را به همراه ندارد. همچنین چون ژل ها آماده هستند، نیازی نیست که به اتاق عمل بروید و می توان به صورت سرپایی ژل را تزریق کرد.

نکات بعد از تزریق ژل لب :

1-عدم نوشیدن مایعات داغ تا 1 هفته
2-عدم استفاده از رژ لب حداقل 24 ساعت بعد از تزریق
3-عدم استفاده کمپرس گرم
4-عدم استفاده از سیگار و قلیان حداقل 24 ساعت بعد از تزریق
5-پرهیز از بوسیدن حداقل 24 ساعت بعد از تزریق
6-استفاده از کپسول سفالکسین طبق دستور دکتر
7-عدم ماساژ تا 2 هفته توسط غیر پزشک
8-تا 1 هفته بعد از تزریق روزی 2 مرتبه با پماد تتراساکین یا موپیرسن را چرب نمایید.
نکته :
1-عدم قرینگی در تزریق ژل تا 2 هفته طبیعی است که به علت ورم خون مردگی در ناحیه تزریق است که حجم کاذب ایجاد میکند.
2-کبودی و درد مختصر تا 1 هفته بعد از تزریق طبیعی است.
3-در صورت درد شدید و رنگ پریدگی لب پس از تزریق بلا فاصله با پزشک تماس بگیرید واطلاع دهید.
4-بعلت تزریق ماده بی حسی ممکن است تا چند ساعت پس از تزریق احساس کنید که لب و یا چانه کج شده است که جای هیچ گونه نگرانی را ندارد.
5-با توجه به تزریق ماده بی حسی و ورم ایجاد شده به واسطه تزریق حجم کاذب ایجاد میشود که پس از 3 الی 7 روز کامل از بین میرود و حجم ایجاد شده 30% الی 50% کمتر از حجم روز اول میباشد.
6-در صورت سابقه تب خال حتما قرص آسیکلودیر را طبق دستور پزشک مصرف نمایید.

 

فرم دهی لب با تزریق ژل هیالونیک اسید با بیحسی و کاملا بدون درد

  • میکروکانولا: وسيله اي است با يك سر گرد و يك منفذ ظريف كه از طریق یک ورودی كوچك که معمولاً با یک سوزن سایز بزرگ‌تر در پوست ایجاد می‌شود، وارد لایه‌های زیرین پوستی شده و به ‌راحتی زیر پوست بیمار می‌لغزد و از اين طریق فیلر يا ژل را تنها با يك سوراخ بدون درد و خونریزی تزریق می‌شود.
  • ويبراتور: جديدترين وسيله كاهش درد تزريقات بيحسي در دنيا كه با ايجاد لرزش عصب هاي درد را گمراه كرده و درد تزريق بي حسي را تا ٩٠٪‏ كاهش مي دهد.

شعب تهران:

قیطریه_اندرزگو
شهرک غرب-فخار مقدم

هم اکنون جهت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه ومشاوره تلفنی با شماره تلفن زیر تماس بگیرید:

۰۲۱-۴۱۹۳۶
۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

 

آخرین مقالات منتشر شده جوانسازی پوست

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
error: Content is protected !!
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map