• 22885890-95(021) - 41936(021)

کاشت ریش و سیبیل

کاشت ریش و سیبیل

کاشت ریش و سبیل با موی طبیعی یک روش درمانی است که معمولاً برای مردانی که از مقطعی بودن یا خالی بودن موی صورت خود شامل ریش و سبیل رنج می برند، مورد استفاده قرار می گیرد.

کم پشتی یا بی مویی صورت می تواند علل مختلفی داشته باشد دو منشا عمده کم مویی صورت یکی عدم فولیکول مو به علت سندروم ها مثل هیپوتریکوزیس ارثی و مادرزادی و دیگری کمبود هورمونهای مردانه (آندروژن) می باشد که شامل کم مویی یا تنک شدن در نواحی دیگر بدن مانند سینه ، زیر بغل و بالای شکم نیز می باشد . از بین رفتن موهای صورت در برخی از موارد ممکن است به دلیل جراحت های حاصل از انجام عمل جراحی،سوختگی یا سایر انواع تصادف ها ایجاد شده باشد. 

اصولا داشتن موهای صورت سالم و بدون نقص می تواند باعث ایجاد تناسب در ظاهر برای مردان شود و به همین خاطر وضعیت ریش و سبیل مردان برای اعتماد به نفس و نحوه نمایش وضعیت آنها به دیگران از اهمیت خاص برخوردار است. به هر حال، گاهی اوقات مردان دارای ریش و سبیل با تراکم مورد نظر خود نیستند.در این موارد میتوان با در نظر گرفت همه ی جوانب امر و انجام مشاوره و آزمایش اقدام به کاشت ریش و سبیل برای این افراد نمود.

 

کاشت موی ریش و سبیل برای مردان

کاشت سبیل و ریش یک روش درمان تخصصی است که نتایج حاصل از آن به شدت وابسته به تجربه و مهارت جراح انجام دهنده این درمان دارد. در این مرکز متخصصان کاشت موی صورت وجود دارند که دانش و تجربه کافی در انجام این کار برای همه بیماران دارای شرایط مختلف ظاهری و نژادی دارند.

در کلینیک های رویان مو سلامت ، به منظور هر چه طبیعی تر به نظر رسیدن نتایج، الگوی رشد موهای طبیعی بیمار بررسی می شود و پس از آن طرحی از الگوی کاشت ریش و سبیل وی تهیه می شود، بدین ترتیب نتایج حاصله بیشترین شباهت ممکن را خواهد داشت.

روش های درمان

ترمیم موهای ریش و سبیل می تواند بر روی همه افرادی که دارای مشکل خاص در این حوزه هستند انجام شود. این روش درمانی با کاشتن ریشه های موی برداشته شده از ناحیه پشت گوش (ناحیه بالای گردن که دارای موهای نازک است) یا نواحی بالای گوش انجام می شود.

روش +super FUE یک تکنولوژی درمانی جدید است که در آن پیازهای مو از ناحیه اهدا کننده گرفته می شود و سپس از میکروسکوپ برای ایجاد صدها پیوند سالم بسیار کوچک و دارای ظاهر طبیعی برای کاشت در نواحی مورد نیاز استفاده می شود.

در روش های +super FUE زخم های ایجاد شده در ناحیه اهدا کننده کمترین مقدار ممکن می باشد و به این ترتیب امکان رشد مو از بافت دارای جراحت نیز وجود دارد و می توان مطمئن شد نواحی اهدا کننده با مشکل از دست دادن مو روبرو نخواهند شد.

در این روش در مرحله ی نخست قبل از انجام کار از سر بیمار اسکن و آنالیز با دستگاه های فوق پیشرفته +super FUE  گرفته می شود که دراین مرحله با کیفیت ترین و مناسب ترین موها جهت کاشت ریش مشخص می گردد و همچنین با اندازه گیری عمق ریشه های مو باعث می شود که در مرحله ی برداشت هیچگونه آسیبی به پیاز موها وارد نگردد.

 در مرحله ی آنالیز، پوست صورت مورد ارزیابی قرار می گیرد که کشسانی ، خون رسانی پوست و میزان دقیق تعداد موی مورد نیاز جهت کاشت ریش مشخص می گردد.

در مرحله ی بعدی که انجام کار می باشد پس از نشان دادن نتیجه ی اسکن و آنالیز به بیمار و تنظیم دستگاه +super FUE براساس گزارش های حاصل از مراحل قبلی کاشت ریش شروع می شود.

در این مرحله ابتدا با نظر خود مراجعه کننده بهترین خط رویش ترسیم می گردد سپس از منطقه ای که در اسکن گزارش شده است  و مناسب ترین موها جهت کاشت ریش را دارا می باشد شروع به بیحس نمودن منطقه ی مورد نظر با دستگاه جدید و بدون سوزن+Neddel Less super FUE که هیچگونه درد و آسیبی را ندارد می نمایم.

 پس از بیحس شدن، برداشت با دستگاه +super FUE انجام می گردد ( در این مرحله بر اساس گزارشات حاصل از اسکن و آنالیز و وسعت منطقه ی کاشت ممکن است همزمان نیاز به برش کوچکی نیز باشد) موهای برداشت شده دراین مرحله ابتدا با دستگاه کاشت Implant +super FUE بدون نیاز به تیغ و برش در قسمت خط اصلی ریش کاشته می شود و سپس تمامی بافت ها بدون هیچگونه نیازی به برش با تیغ و با نیدل های بسیار ریز به حالت خواب طبیعی ریش کاشته می شود.

در مرحله ی نهایی پس از عمل کاشت روز بعد با لیزر کم توان +super FUE موهای کاشته شده مقاوم می گردند و خونرسانی انجام می گردد که این لیزر باعث از بین رفتن التهاب و جوش خوردن بهترین بافت های کاشته شده نیز می گردد.

مزایای منحصر به فرد کاشت ریش به روش +super FUE

۱- بکارگیری دستگاه هوشمند +super FUE که قابلیت اسکن و شناسایی موهای ضخیم و چند ریشه که مناسب جهت کاشت ریش می باشد را دارد و بدون هیچ گونه آسیبی به ریشه موها،عمل برداشت مو را با دقت فراوان انجام میدهد که نتیجه ی کار با این دستگاه باعث ایجاد تراکم موههای کاشته شده به میزان ۳ – ۴ برابر نسبت به روشهای سنتی گذشته می باشد.

2- استفاه از سلولهای بنیادی خون خود فرد جهت نگهداری بافت های برداشت شده توسط دستگاه +super FUE

 3- (جدید)کاشت خط رویش ریش با دستگاه +Implant super FUE  که باعث ایجاد حداکثر تراکم ممکن و طبیعی ترین حالت رویش ریش با خواب طبیعی ،پس از عمل می گردد . کاشت ریش در این دستگاه بدون نیاز به برش انجام می گردد.

 4-(جدید) بیحسی با دستگاه بدون درد و بدون سوزن+Neddel Less super FUE صورت می گیرد که در این دستگاه هیچ گونه سوزنی بکار نرفته است و هیچگونه دردی ایجاد نمی گردد.

5-به سبب به کارگیری از لیزرتراپی این روش دوره ی نقاهت بسیار کوتاهتری نسبت به روشهای سنتی گذشته دارد.

6- رویش سریعتر موههای کاشته شده نسبت به روشهای گذشته ، در این روش موههای کاشته شده پس از ۶-۹ماه به حداکثر تراکم کاشته شده می رسند در حالی که در روشهای گذشته ۱۲-۱۴ ماه زمان جهت رسیدن به تراکم کاشته شده لازم بود .

7-ایجاد طبیعی ترین خط رویش ریش توسط طراحی هوشمند و کامپیوتری +super FUE 

8-بکارگیری همزمان لیزر هوشمند +super FUE جهت از بین رفتن التهاب منطقه کاشت ریش و ترمیم سریعتر منطقه برداشت کاشت و رشد سریعتر موههای کاشته شده که باعث کاهش دوره نقاهت بعد از عمل می گردد .

9- تمامی پروسه +super FUE فقط در کلینیک های فوق پیشرفته و دارای مجوز رویان با نظارت مستقیم اساتید برجسته دانشگاهی انجام می پذیرد .

نتایج درمان کاشت ریش

نتایج کاشت موی ریش و سبیل با استفاده از روش +super FUE دائمی است و ظاهری کاملاً طبیعی دارد. تفاوت ایجاد شده پس از کامل شدن درمان بلافاصله بطور قابل توجه برای بیمار قابل مشاهده خواهد بود. به هر حال مشاهده نتایج کامل حاصل از درمان به چند ماه حداقل 7-10 ماه زمان نیاز دارد. توجه داشته باشید پیازهای موی کاشته شده در نواحی مختلف صورت رشد خود را شروع کرده و در ادامه به رشد خود ادامه خواهند داد و کاملا قابل اصلاح کردن می باشد.

کاشت ریش به روش super fueقبل کاشت ریش به روش super fueبعد
کاشت ریش به روش super fueقبل کاشت ریش به روش super fueقبل

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت💎

👈🏻کاشت موی  و ریش و سیبیل طبیعی

🔷تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانتنامه رويش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران 🇮🇷

🔷ضمانتنامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت ریش و سیبیل

🔷شرایط اقساطی وانجام توسط جراح و متخصص پوست

🔷در صورت عدم رشد موهاي كاشته شده كل هزينه دريافتي توسط بيمه ايران عودت مي شود

🔷در کلینیکهای مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادر مجرب و متخصص و استفاده از به روزترین متد کاشت

💎برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و... با شماره تلفن زیرتماس حاصل فرمایید.💎

☎۰۲۱-۴۱۹۳۶

☎۰۲۱۲۲۸۸۵۸۹۰-۹۵

⭕شعب تهران بزرگ

♦شهرک غرب بلوار دادمان

♦قیطریه_اندرزگو

مشاورین تلگرام👇🏻👇🏻👇🏻

@royanmoobot

آخرین مقالات کاشت ریش و سبیل

مقالات مربوط به کاشت مو و ریش و سیبیل:
سن مناسب کاشت مو 
نکاتی پیرامون کاشت مو
مراقبت‌های قبل از کاشت مو
کاشت مو در خانم ها 
کاشت مو طبیعی 
طاسی مردان 
پیوند مو چیست؟
جلوگیری از ریزش مو سر  
ریزش مو بعد کاشت مو 
توصیه های بعد از انجام کاشت ابرو
 VisioFaceدستگاه جدید کاشت مو   
پیوند ریش 
علل شایع ریزش مو در خانم ها (2) 
مزایا و معایب کاشت مو  
كاشت ابرو چیست؟ 
بهترین روش کاشت مو چیست؟ 
برای کاشت مو چه شرایطی لازم است 
کاشت مو اقساطی 
مو خوره  طراحی خط مو 
نرم افزار کاشت مو 
شرایط کاشت مو 
مشاوره رایگان کاشت مو 
 لیزردرمانی برای افزایش رشد مو چگونه کار می کند؟
آیا کاشت مو بهتر است یا نه؟ 
چه زمانی کاشت مو در زنان مناسب ترین درمان است 
بعد از کاشت مو، موها بعد از چه وقت می ریزند؟
چه کسانی کاندید انجام عمل کاشت ابرو هستند؟       
BHTكاشت مو به روش 
کاشت ریش
علل شایع ریزش مو در خانم ها(1) 
روش تركيبي
نتیجه کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد؟ 
آیا کاشت مو یک راه حل دائمی است؟ 
ریزش مو در زنان و کاشت مو در زنان
شرایط عمومی بیمه نامه کاشت مو
بهترین فصل کاشت مو 
تاریخچه کاشت مو
کاشت مو در رویان مو سلامت 
کاشت مو در افراد مشهور     
معرفی پیوند طراحی خط مو
توصیه های قبل از کاشت مو 
موهای کاشته شده به هیچ دارویی احتیاج ندارد
چه افرادی مناسب کاشت ابرو هستند؟  
(FUT)كاشت مو به روش اف یو تی
کاشت سیبیل
 باورهای غلط در مورد مو و بیماری های آن(3)
باورهای غلط در مورد مو و بیماری های آن(1)
چرا باید بعد از ۲۵ سالگی کاشت مو انجام دهیم؟
چرا کاشت مو انجام دهیم؟
شرایط عمومی بیمه نامه کاشت مو
10غذای برتر برای موهای سالم    
قیمت کاشت مو
بهترین و موثر ترین روش
هزینه کاشت مو
کاشت مو چیست؟ 
تفاوت ترمیم مو و کاشت مو   
کاشت مو چرا و چگونه انجام می شود
کاشت مو 
تصورات غلط در رابطه با کاشت مو    
کاشت موی سر در رویان مو سلامت 
آیا کاشتن ابرو عوارض خاصی را به دنبال خواهد داشت؟
(FIT) کاشت مو به روش اف ای تی
همه چیز در رابطه با کاشت ریش و سیبیل
باورهای غلط در مورد مو و بیماری های آن(2) 
تاثیرات منفی سیگار بر کاشت مو   

قسمت دیدگاه بسته شده است.

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
error: Content is protected !!
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map