• 22885890-95(021) - 41936(021)

کاشت مو چرا و چگونه انجام می شود

کاشت مو چرا و چگونه انجام می شود

دغدغه بزرگ بیش از نیمی از افراد جهان  باز گردانی مو های از دست رفته شان می باشد، کاشت مو یک روش مطمئن برای بازگرداندن موهای شما می باشد. به طور خلاصه كاشت مو يعنی انتقال مو از پشت سر به جلو و جاهاى خالى سر و صورت. کاشت مو امروزه با بهره گیری از بهترین  تکنولوژی جدید نظیر  FIT,FUT, Super FUE امکان پذیر است . با استفاده از کاشت مو می توان نقاطی را که کم مو یا عاری از مو می باشد را ظرف مدتی کوتاه پر مو و مانند روز اول ساخت . امروزه عمل کاشت مو به روش ها و متد های مختلفی انجام می پذیرد.

در حال حاضر بهترین و تضمینی ترین راه برای ترمیم و بازگردانی مو های از دست رفته کاشت مو می باشد و این فرایند در نواحی بسیاری قابل انجام می باشد.

مزایای کاشت مو

در جدیدترین روش کاشت مو طبیعی جهت جایگزین کردن موهای از دست رفته از  فولیکول موهای موجود در نواحی مقاوم به ریزش یعنی پشت و دور سر موسوم به بانک مو استفاده می شود. بنابراین فولیکول یا پیاز موی پیوند شده نه تنها یک موی کاملا طبیعی است بلکه تقریبا تا پایان عمر باقی مانده و نسبت به ریزش مقاوم می باشد که این مزیت تنها در روش کاشت مو امکان پذیر می باشد.

در روش کاشت مو با توجه به اینکه فولیکول موهای برداشت شده در هر ناحیه از پوست بدن قابل رشد می باشند لذا می توان به راحتی عمل کاشت مو را در نواحی مختلف بدن از  جمله سر ، ابرو ، ریش وسبیل ،مژه و یا حتی در نواحی جوشگاه یا اسکار ناشی از زخم ها و یا سوختگی ها نیز با موفقیت انجام داد و خوشبختانه موهای جدید نیاز به مراقبت دارویی و غیر دارویی خاصی نداشته و مادام العمر رشد خواهند کرد. این موها را مانند موهای دیگر می توان شست و حالت داد و کوتاه کرد و بعد از کاشت مو هیچ محدودیتی از  نظر اعمالی که می توانید روی مو انجام دهید وجود ندارد.

هزینه کاشت مو بر اساس مقدار موهای پیوند شده تعیین می شود . و بیمه هزینه آن را تحت پوشش قرار نمی دهد. در رویان مو سلامت می توانید بعد از کاشت مو بیمه نامه ی ایران را دریافت نمایید.با گذشت زمان رشد موهای جدید آغاز می شود در این هنگام برخی افراد دچار تورم و عفونت در فولیکول مو می شوند که این شرایط فولیکولیت نام دارد. با مصرف آنتی بیوتیک ها و کمپرس منطقه تحت عمل، می توان این شرایط را بر طرف نمود مورد دیگری که ممکن است پس از این عمل رخ دهد ریزش ناگهانی موهای پیوندی است که از آن با نام ریزش در اثر شوک یاد می شود. خوشبختانه این نوع ریزش مو دایمی نیست.

برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات، هزینه ها و… با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل فرمایید.

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map