• 22885890-95(021) - 41936(021)

پی آر پی درمانی برای ریزش مو

پی ار پی مو

پی آر پی درمانی برای ریزش مو

درمان با  پلاسمای غنی از پلاکت (PRP) درمانی مؤثر و اثبات شده برای ریزش مو است. در این روش درمانی، خون از بازوی بیمار گرفته شده به لوله مختص جداسازی منتقل می شود؛ سپس خون در دستگاهی به نام  سانتریفوژ قرار داده می شود تا گلبول های قرمز را از پلاسمای حاوی پلاکت ها جدا کند.

PRP  که حاوی غلظت بالایی از پلاکت است، به داخل ناحیه پوست سر که دچار ریزش مو شده است،تزریق می شود. این کار باعث تحریک رشد فولیکول های مو و تسریع و بهبود عملکرد چرخه رشد مو می شود.

داده های بالینی نشان می دهد که  PRP با آزادسازی سیتوکین ها و عوامل رشد درون پلاکت ها به مناطقی که تحت درمان قرار می گیرد، سبب بهبودی این مناطق می شود.

درمان ها

درابتدا می بایست توسط یک متخصص پوست و مو معاینه شوید و رژیم های درمانی مختص به خود را دریافت کنید.  PRP  درمانی برای ریزش مو، معمولا در 3 جلسه در فواصل 4 هفته ای انجام می شود. و پس از آن یک برنامه مراقبت و نگهداری مداوم 2 تا 3 بار در سال توصیه می شود.

عوارض جانبی

از انجا که در PRP درمانی از خون خود فرد برای تزریق استفاده می شود، واکنش های نامطبوع نادر است و تنها  ممکن است مقداری تورم و قرمزی بعد از درمان در پوست فرد مشاهده شود و این واکنش ها معمولا پس از یک تا دو روز برطرف می شوند.

دوره نقاهت

پس از اتمام درمان ریزش موی سر به روش PRP نیاز به دوره طولانی استراحت یا بستری شدن نیست و بیمار می تواند بلافاصله به زندگی عادی و فعالیت های روزمره خود بپردازد.

نتایج

بهبود رشد مو می تواند در طی یک دوره 90 روزه قابل اندازه گیری باشد و تقریباً پس از6 ماه رشد موهای کاشته شده کامل می شود. نتایج حاصل شده بسته به عواملی مانند سلامت عمومی، سن، رژیم غذایی، سیگار کشیدن و شرایط مو برای هر فرد نسبت به دیگری متفاوت خواهد بود.

PRP را می توان با دیگر درمان های ریزش مو مانند مینوکسیدیل، لیزر درمانی، تزریق ویتامین و پیوند مو ترکیب کرد.

 

مجموعه کلینیک های تخصصی کاشت موی رویان سلامت

  • کاشت مو و ابروی طبیعی
  • تنها مجموعه ارائه دهنده ضمانت نامه رویش مجدد موی سر از طرف بیمه ایران
  • ضمانت نامه کتبی از رویان کلینیک برای کاشت ابرو
  • شرایط اقساطی و انجام توسط جراح و متخصص پوست
  • در صورت عدم رشد موهای کاشته شده کل هزینه دریافتی توسط بیمه ایران عودت می شود

در کلینیکهای مجهز و دارای مجوز با بهره گیری از کادری مجرب و استفاده از به روز ترین متد کاشت برای اطلاعات تکمیلی و مشاوره رایگان در رابطه با خدمات ، هزینه ها، و … با شماره تلفن زیر تماس فرمایید.

41936-021

02122885290-95

شعب تهران بزرگ

شهرک غرب بلوار دادمان

قیطریه-اندرزگو

مشاورین تلگرام

royanmoobot@

برچسب ها :
اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
error: Content is protected !!
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map