• 22885890-95(021) - 41936(021)

كاشت مو به روش BHT

كاشت مو به روش BHT

کاشت مو BHT

به منظور پیوند معمولا مو از ناحیه سر استفاده می شود. به هر حال، در مواردی بیماران موی کافی بر روی سر برای دستیابی به نتیجه مطلوب ندارند. در چنین موقعیت هایی این امکان وجود دارد که از موهای بدن پیوند زده شود البته این موها می بایست بسیار مشابه به موهای سر در ساختار و کیفیت باشند.این موها ممکن است از پاها، بازوها، شکم، سینه، پشت، زیربغل یا حتی صورت برداشته شود. برای بیماران خاص، موهای بدن می تواند منبعی مشتمل بر چندهزار گرافت باشد به ویژه هنگامی که بیماران مقدار بالایی از موهای بدن در دسترس دارند. مخصوصا، این ناحیه اهدا کننده جدید از افزایش کل موهای قابل استفاده یا پر کردن ناحیه فرق سر (گزینه های درمان برای بیماران با محدودیت مو اهدا کننده امکان پذیر نخواهد بود)را نشان می دهد. به هر حال پیوند موی بدن(BHT) در حالت ساختار بندی کامل مو و مجدد یا بازسازی خط رویش پیشانی یک نمایش واقعی را ندارد.

موهای بدن با استفاده از شیوه FIT برداشته می شود که هیچ خط جوش باقی نمی گذارد. سپس گرافت های مو بدن در روشی مشابه با موهای سر پیوند می شود.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه انواع کاشت مو می توانید با شماره تلفن 41936-021 تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان رویان مو سلامت استفاده نمایید.

 

 

 

 

اشتراک گذاری :

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map