• 22885890-95(021) - 41936(021)
تایتنینگ

تایتنینگ

 واژینال تایتنینگ چیست؟

امروزه با تغییر ایده های زیبایی شناختی عموم مردم، جراحی پالستیک واژن نیز همچون جراحی های زیبایی صورت وبدن، از محبوبیت بسیار بالایی در بین خانم ها برخوردار شده است. تا مدتی قبل، تنها راه لیفت واژن برای خانم ها، صرفا استفاده از جراحی بود که دارای ریسک بالایی جراحی است وبه دلیل فراوان همچون ترس بیماراز جراحی،دوره نقاهت نسبتا طولانی ودردو خونریزی تا مدتی کیفیت زندگی و سلامتی بیمار را تحت الشعاع قرار می داد و بعضا باعث انصراف بیمار از عمل جراحی می شد. با ظهور لیزر CO2 بخشی از نگرانی های بیماران بابت عوارض و خطرات ناشی از جراحی بر طرف شد و استفاده از آن برای لیفت واژن بطور چشمگیری افزایش یافت به نحوی که نقطه عطفی در صنعت جراحی پالستیک وزیبایی شد. با این حال برخی پارامترهای لیزر CO2 همچون اپراتوری نسبتا سخت، ترس از ایجاد عوارض و سوختگی توسط لیزر، کمتر بودن عمق نفوذ لیزر CO2 نسبت به موج اولتراسونیک و همچنین ظهور تکنولوژی هایفو در درمان افتادگی پوست، باعث شد این تکنولوژی به سرعت جایگزین لیزر CO2 شود.

فرسودگی و افتادگی بافت واژن چه مشکالتی در بانوان ایجاد می کنند؟

فرسودگی و افتادگی بافت واژن برای خانم ها از سن ۰۳ سالگی شروع می شود )حتی برای خانم های باکره(. طبق آمار ۰۳ درصد خانم های متاهل و همچنین ۰۳ درصد خانم ها پس از بارداری، دچار فرسودگی و افتادگی بافت واژن می شوند. پس از ازدواج و باروری، تولید فیبرهای الاستیک در داخل بافت واژن کاهش یافته و مقداری از فیبرهای االستیک شکسته می شوند، در نتیجه اندازه دهانه واژن افزایش می یابد. همچنین دیواره واژن شکننده و نازک شده و در نتیجه دسترسی میکروب ها و عفونت به داخل بدن میسر می شود. از طرفی شکنندگی و نازک شدن دیواره واژن باعث کاهش حساسیت شبکه عصبی درواژن ونهایتا کاهش میل ولذت جنسی وهمچنین مقاربت دردناک می شود که این موارد در طوالنی مدت باعث اضطراب، اختلال غدد درون ریز و به دنبال آن بی خوابی و کج خلقی در بانوان می شود.
در واژن های شل، بسیاری از میکروب ها، سموم، سلول های مرده پوست ومقداری از خون قاعدگی درداخل واژن باقی مانده که باعث ایجاد عوارض گوناگون از جمله: خارش قسمت خارجی دستگاه تناسلی، بوی بد واژن، عفونت گردن رحم، فرسایش غیرقابل درمان دهانه رحم، بیماری های مزمن التهابی لگن می شود.
سرعت بخشیدن به پیری زنان: طبق آمار، ۰۳ درصد زنان پس از زایمان و ۰۳ درصد زنان باالی ۰۳ سال از این نوع بیماری رنج می برند.
شل شدن و خشکی واژن، بی تفاوتی و کاهش میل جنسی در زنان باعث افزایش ناراحتی و اضطراب و اختالل در غدد و همچنین بی خوابی های مزمن می شود.
تنش درپیوند زناشویی: کاهش میل جنسی خانم ها که در نتیجه فرسودگی وافتادگی بافت واژن ایجاد می شود، باعث نارضایتی شریک جنسی شده و در نهایت منجربه تنش در پیوند زناشویی می گردد.

طبقه بندی میزان فرسودگی و افتادگی بافت واژن:

فرسودگی و افتادگی خفیف: تاثیر زیادی در رابطه جنسی ندارد اما معموال باعث ایجاد التهاب خفیف همراه با بوی بد واژن می گردد و کامل مستعد برای افزایش فرسودگی و افتادگی و فرسایش دهانه رحم می باشد.
متوسط: واژن خشک شدهوزنان دررابطه جنسی خوداحساس دردمی کنند وهمچنین لکه های زردوقهوه ای ناشی ازترشحات واژنی بر روی لباس زیر مشاهده می کنند و همچنین تکرر ادرار شبانه و حساسیت و کهیر بر روی آلت تناسلی.
شدید: واژن در ناحیه پایین کامال آویزان می شود .

نحوه عملکرد هایفوی واژینال:

سیستم هایفوی واژینال با استفاده از کانونی کردن امواج اولتراسونیک بطور مستقیم بر روی الیه مخاطی و الیه عضالنی واژن تاثیر گذاشته و در کسری از ثانیه دما رو بصورت نقطه ای تا حدود ۵۶ درجه سانتیگراد باال می برد. این دما می تواند باعث ساماندهی و تحریک کلاژن های تغییر یافته در بافت فرسوده شده و باعث بازسازی و نهایتا سف شدن و لیفت بافت واژن می گردد.

مقایسه هایفوی واژینال تایتنینگ و لیزر CO2 واژینال تایتنینگ:

به شکل زیر توجه کنید:میزان عمق نفوذ تکنولوژی های مختلف در شکل نشان داده شده است. مطابق شکل باالترین میزان عمق نفوذ مربوط به امواج اولتراسونیکمی باشد که خاصا بصورت متمرکز شده در دستگاه هایفوی واژینال استفاده شده و بنابراین باعث جوابگیری بسیار بهتر نسبت به سایر روش ها می گردد. از طرفی امواج اولتراسونیک همان امواجی هستند که در سونوگرافی استفاده شده و کامال بی خطر می باشند و بنابراینبرخلاف لیزر CO2 که احتمال بروز عوارضی همچون درد و سوختگی را به همراه دارد، در هایفوی واژینال هیچگونه ریسک ایجاد عوارض وجود ندارد و درمان بصورت کامال بدون درد انجام می شود. همچنین با توجه به باالتر بودن عمق نفوذ امواج اولتراسونیک هایفو نسبت به لیزر CO2 ، تعداد جلسات در این روش حداقل میزان خواهد بود و بسته به میزان افتادگی، بین یک تا سه جلسه انجامخواهد شد.

ویژگی های هایفوی پلوتو :
 1. جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با استفاده از امواج بی خطر اولتراسونیک
 2. لیفت و رفع افتادگی واژن بدون نیاز به عمل جراحی
 3. ایمن و بدون درد و بدون هیچگونه عوارض جانبی
 4. دارای بالاترین میزان عمق نفوذ در مقایسه با سایر روش ها
 5. بیشترین میزان تاثیر پذیری
 6. دارای کوتاه ترین دوره درمان و نقاهت در مقایسه با لیزرها ( کمتر از سه روز)
 7. اسکن کردن تمامی سطح داخلی واژن با گردش ۰۵۳ درجه ای سر هندپیس

 

مزایای منحصربفرد هایفوی پلوتو:
 1. جوانسازی، لیفت و تنگ کردن واژن بدون عمل جراحی
 2. ایجاد مقاومت در برابر حساسیت ها و عفونت های واژینال
 3. افزایش خاصیت روانکاری و رفع خشکی واژن
 4. افزایش حساسیت واژن به لمس شدن
 5. برطرف کردن التهاب واژن (رفع قرمزی و سوزش)
نکات مهم و ضروری قبل و بعد از درمان:

درمان با هایفوی واژینال باید حداقل ۲ الی ۰ روز پس از دوران قاعدگی صورت گیرد.
قبل از شروع درمان، باید ناحیه واژینالی کامال شسته و ضدعفونی شود.
پس از درمان الزم است بیمار از وینتامین ها و سایر مکمال های تغذیه ای تحت نظر پزشک استفاده نماید تا روند بهبودی وبازسازی بافت با حداکثر سرعت ممکن صورت گیرد.
در صورت امکان، بیمار در طول دوره نقاهت از مصرف سیگار خودداری نماید. چون سیگار باعث کاهش غلظت اکسیژن درخون شده و نهایتا منجر به کاهش سرعت بازسازی بافت می شود.

دیدگاه خود را بنویسید

کانال تلگرام

مشاوره مستقیم

صفحه اینستاگرام

مشاهده خدمات

آدرس ایمیل

info@royanmoo.com

دانلود اپلیکیشن

محاسبه هزینه کاشت مو
جهت مشاوره در واتساپ بر روی دکمه پایین کلیک نمایید
contact us
map